• Student
  • Platforma doktorského studia

Platforma doktorského studia


Platforma doktorského studia (PDS) má za cíl Vám, studujícím doktorského studia, představit ucelenou nabídku kurzů přenositelných dovedností, které Vám pomohou v dalším rozvoji Vaší začínající vědecké kariéry a poskytnou Vám informační podporu při přípravě disertační práce.


Nabízené kurzy podporují rozvoj základních kompetencí definovaných v Evropském Kompetenčním rámci pro výzkumníky. Jedná se o nástroj pro hodnocení a rozvoj přenositelných dovedností výzkumných pracovníků a podporu jejich kariérního rozvoje.

Kompetenční rámec rozděluje dovednosti do 7 základních oblastí:


Managing research      

Working with others   

Making an impact             

Managing research tools  

Self-management

Doing research  

Cognitive abilities

Nabídka kurzů


Aktuálně nabízené kurzy v českém i anglickém jazyce můžete sledovat v Kalendáři akcí a kurzů pro doktorandy nebo ve Vzdělávacím portálu.


Nabídka kurzů v MOODLE


Pro doktorandy jsou určené také ONLINE KURZY v Moodle prostředí, kde je možné si vybrat z nabídky dalších kurzů přenositelných dovedností v českém i anglickém jazyce.


Na úrovni rektorátu Univerzity Karlovy nabízí kurzy více poskytovatelů. Jednotlivé fakulty rovněž poskytují pro doktorandy různorodé kurzy, uvedená nabídka má za cíl být komplementární k těmto aktivitám.
Doufáme, že pro Vás bude nabídka vhodným obohacením ve Vašem studiu.

Pokud máte tip na téma, které v současné nabídce nenacházíte, napište nám , budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu!Poslední změna: 4. červenec 2024 12:22 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Univerzita Karlova

Rektorát

odbor pro studium a záležitosti studentů

oddělení doktorského studia

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám