Kampus Hybernská

Co je Kampus Hybernská?

Kampus Hybernská je prostor propojující kulturu, inovace, vědu a vzdělávání. Díky umístění v samotném srdci hlavního města Prahy se tak široké veřejnosti naskýtá příležitost ponořit se do atmosféry univerzitního života a nechat se inspirovat nejnovějším vědeckým poznáním a uměleckým vyjádřením řady akademiků a umělců.


Kampus Hybernská vznikl propojením hlavního města Prahy a Univerzity Karlovy s cílem založení společného projektu pro rozvoj intenzivnější spolupráce. Kampus proto není pouze akademický nebo výstavní prostor určený k jednostranné konzumaci umění nebo poznatků.


► Cílem Kampusu Hybernská je vytvořit unikátní inovační ekosystém, který inspiruje a podněcuje ke kreativní tvorbě napříč obory a sférami.


Vedle setkávání studentů a akademiků napříč fakultami Univerzity Karlovy má Kampus Hybernská za cíl také propojování Univerzity s veřejností, komerční sférou, státem nebo neziskovými organizacemi. Kampus chce být v budoucnu etablované svébytné univerzitní a městské centrum viditelné v prostoru střední Evropy. Centrum založené na generování inovací všeho druhu za využití znalostí a kreativity lidí v odpovědi na celospolečenské výzvy a příležitosti 21. století. To vše v posílené inovační infrastruktuře hlavního města Prahy a Univerzity Karlovy.


Zajímají Vás AKTUALITY z Hyb4City?


 Zaregistrujte se k NEWSLETTERU HYB4CITY.

 Sledujte novinky na: Facebook Hyb4City.
Chcete v Kampusu Hybernská USPOŘÁDAT svou akci?

 Zjistěte více: Rozcestník akcí Kampusu Hybernská.
Poslední změna: 7. únor 2024 14:54 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Univerzita Karlova

Rektorát

odbor pro studium a záležitosti studentů

oddělení doktorského studia

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám