20. února 2024

Ubytování na Hlávkově koleji

Nadace Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových poskytne příští akademický rok 2023/2024 částečnou úhradu kolejného na Hlávkově koleji pro studenty v tíživé finanční situaci, kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých výsledků.

Kdo si může podat žádost?

Žadatel:

• Je doktorský student, mladý vědecký či akademický pracovník, popř. v odůvodněných případech bakalářský nebo magisterský student

• Bakalářský nebo magisterský student musí výborný prospěch doložit výpisem studijních povinností, včetně hodnocení. Podmínkou pro podání žádosti je studijní průměr do 1,5

a zároveň student nesmí mít žádnou zkoušku hodnocenou neprospěl (známka 4)

• Dosahuje výborných studijních nebo vědeckých výsledků

• Nemá byt v Praze a není podnikatel

• Nachází se v tíživé finanční situaci

Co je potřeba?

1. Vyplnit formulář (ZDE)

2. Předat formulář k vyjádření školiteli (popř. vedoucímu pracoviště)

3. Při kladném posouzení fakulta předá k podpisu děkanovi (popř. student tak učiní sám)

4. Žádosti o ubytování na Hlávkově koleji s příslušným potvrzením děkana fakulty je třeba dodat v řádném termínu na adresu: OSZS RUK, Ovocný trh 5, Praha 1, 116 36

(popř. je formulář zaslán fakultou)

Žádost je nutné podat do 24. dubna 2024

Pozn.: Postup schvalování a podpisů formuláře se může lišit na jednotlivých fakultách. Pro zařazení do výběrového řízení je zapotřebí vyplnění údajů studenta a podpis čestného prohlášení, podpis školitele, děkana a odevzdání na rektorát v řádném termínu.

Formulář ke stažení naleznete na stránkách ČVUT: https://www.cvut.cz/formulare-ke-stazeni

V případě nejasností se prosím obraťte na: Ing. Richarda Jiráska (Richard.Jirasek@ruk.cuni.cz)

Máte dotaz?

Rektorát